VELKÉ ŘEŠENÍ

PRO MALÉ PENÍZE

Nacházíme příležitosti jak umožnit drobným investorům být součástí “velké hry”. Díky kombinaci našeho již fungujícího, rostoucího ekosystému sdílené ekonomiky a kryptoměn to je konečně možné. Prvním krokem byl internet, nyní ho následuje blockchain. Přivítejte (r)Evoluci!

VELKÉ ŘEŠENÍ

PRO MALÉ PENÍZE

Nacházíme příležitosti jak umožnit drobným investorům být součástí “velké hry”. Díky kombinaci našeho již fungujícího, rostoucího ekosystému sdílené ekonomiky a kryptoměn to je konečně možné. Prvním krokem byl internet, nyní ho následuje blockchain. Přivítejte (r)Evoluci!

Kauri zdarma

Představ si, že by jsi v minulosti dostal zdarma deset bitcoinů nebo etherea… Nyní máš příležitost získat 10 Kauri zcela zdarma. Navíc tě naučíme a vysvětlíme jak si založit a nastavit svou peněženku, takže se opravdu nemáš čeho bát. Co tedy proto musíš udělat? Vyber si přes co si chceš svých 10 Kauri vyzvedout a podle toho klikni na jedno z tlačítek, můžeš je dostat přes Messenger, Twitter nebo Telegram, je to jen na tobě.

Vyber si přes, přes kterou sociální síť dostaneš svých 10 Kauri zdarma:

Kauri investor

Investuj s námi do Kauri, bohatě se ti to vyplatí. Kauri totiž není spelukace, za Kauri stojí sdílená ekonomika, investiční crowdfunding a hlavně skutečné výsledky. Pokud nyní půjdeš do Kauri, budeš moci svoji investici zhodnotit už za pár týdnů na burze nebo si počkat a prostřednictvím stakingu a dalších nástrojů své Kauri množit ještě dál. To hlavní je, že zanedlouho můžeš Kauri investovat do hotelů sdílené ekonomiky a startupů v rámci investičního crowdfundingu. Hodnota jednoho tokenu je momentálně 1,5 USD, ale od 5000 USD s bonusem +5% Kauri navíc.

Vyber si bonus, se kterým si chceš své Kauri koupit:

Kauri

Projekt Kauri je další úrovní konceptu sdílené ekonomiky British Asset. Token Kauri se stane jedinečným investičním nástrojem celého ekosystému. Integrací výhod, které kryptoměny přináší, se sdílenou ekonomikou vytváříme páku pro drobné investory, aby mohli využívat celého spektra možností, k nímž se jinak dostanou pouze velcí hráči.

V raných fázích můžete investovat v kampani projektu prvního kryptohotelu na světě. Takovéto projekty postupně vybudují rozmanitý (kryptoměnám prospěšný) investiční ekosystém, v němž nízký rozpočet není překážkou velkým myšlenkám a vizím.

Projekt Kauri oficiálně odstartoval v lednu 2019 a jeho ICO fáze končí v prosinci 2019. V roce 2020 přijde na řadu první financování a začátek výstavby prvního kryptohotelu na světě (přijímající za platby pouze kryptoměny). Počínaje rokem 2021, budeme postupně implementovat další zajímavé projekty do našeho ekosystému prostřednictvím Kauri investiční platformy. Takové jsou první kroky našeho plánu, který má za účel podpořit ekosystém British Asset, stejně jako kryptoměny samotné. Pro více informací se podívejte na náš plán.

British Asset

British Asset International je startupová společnost, která v roce 2017 představila jedinečný model sdíleného investování. Skupina British Asset se hlavně soustřeďuje na financování a realizace luxusních hotelů v atraktivních destinacích. Za první roky fungování získali důvěru více než 450 investorů, vybudovali majetek v celkové hodnotě přes 10 200 000 amerických dolarů a již vyplatili první roční majitelské dividendy v hodnotě více než 8% z původních investic.

  • Shromáždili jsme přes 450 unikátní investorů.
  • Vybudovali majetek v hodnotě přes 10 milionů USD.
  • Provozujeme plně fungující hotel Avatar Eco Lodge.
  • Další 2 projekty se dokončují.
Přesunout se na začátek