VELKÉ ŘEŠENÍ

PRO MALÉ PENÍZE

Nacházíme příležitosti jak umožnit drobným investorům být součástí “velké hry”. Díky kombinaci našeho již fungujícího, rostoucího ekosystému sdílené ekonomiky a kryptoměn to je konečně možné. Prvním krokem byl internet, nyní ho následuje blockchain. Přivítejte (r)Evoluci!

VELKÉ ŘEŠENÍ

PRO MALÉ PENÍZE

Nacházíme příležitosti jak umožnit drobným investorům být součástí “velké hry”. Díky kombinaci našeho již fungujícího, rostoucího ekosystému sdílené ekonomiky a kryptoměn to je konečně možné. Prvním krokem byl internet, nyní ho následuje blockchain. Přivítejte (r)Evoluci!

Jiří Vokiel Čmolík

CEO

Jiří Vokiel Čmolík je mezinárodně uznávaným autorem, bussiness mentorem a specialistou na neuromarketing. Na svém kontě má více jak stotisíc prodaných výtisků svých osmi knih, je držitelem ceny Český Bestseller a jeho online vzdělávacími programy prošlo více jak půl milionu účastníků.

Působil jako konzultant, lektor a mentor ve více než stovce mezinárodních firem, včetně nejprestižnějšího korporátního klubu světa, Young Prezidents Organisation, kde školil principy leadershipu, neuromarketingu a týmové spolupráce.  Mezi jeho klienty patří mnoho vrcholových manažerů, sportovců, ale také například oscarový režisér Jiří Menzel.

Momentálně působí jako významný developer ve Střední Americe a je zakladatelem i ředitelem British Asset.

Vítám vás na webových stránkách projektu Kauri.

Jsem doslova nadšený světem nových příležitostí, ve kterém žijeme. Zcela otevřeně můžeme používat skvělé nástroje jako jsou kryptoměn, crowd-funding či další. Navíc díky sdílené ekonomitě je má každý možnost stát se součástí něčeho většího. Tyto rEvoluční struktury jsou skvělou cestou napříč svobodě příležitostí pro všechny lidí. Věci, které byly možné pouze pro ty největší a nejbohatší jsou konečně dostupné pro všechny. Šílené!

Jsem rád, že jsme se nám podařilo přinést koncept British Asset k životu. Přes páku crowd-fundingu se nám podařilo vytvořit udržitelný model sdílené ekonomiky, který (jak nám minulý rok ukázal) opravdu funguje. Více než 400 investorů už se tyto úžasné a spolehlivé investiční příležitosti vyzkoušelo a užívá si profit přes 8% ročně. Vytvořit něco takového v tak konzervativním odvětví jako jsou investice do nemovitostí je něco na co jsem obzvláště hrdý.

V roce 2017, když jsme s British Asset přišli, jsme začínali od nuly. Od té doby se nám podařilo vybudovat první hotel, vyplatit všechny dividendy přesně tak jak jsme slíbili a utvořit solidní zázemí pro nadcházející projekty. Ke konci 2019 nám poběží už 3 realizované projekty, takže další logickou otázkou je: co teď?

British Asset ve svém ekosystému vždycky používalo moderní a inovativní způsoby fungování. Stále se snažíme posouvat laťku výše. Tokenizováním našeho konceptu, abychom byli více ‘trustless’, se zdá být další skvělou cestou, jak vylepšit tento koncept pro naše investory. Zároveň jsme se snažili najít efektivnější způsob financování naších projektů, abychom urychlili rozvoj celého ekosystému. To vše dohromady nás doslova navedlo k vytvoření Kauri. A i přestože jsme přesvědčený, že jsme na to víc než dostatečně zkušení, přechod do kryptoměnového bussinessu je pro nás velkým závazkem a výzvou. K vybudování prvního kryptohotelu na světě a dalších ambiciózních projektů je třeba více než pár lidi s nápadem. Je to o odhodlání a intenzivní práci. Děkujeme vám všem tedy za vaší důvěru a zůstaňte s námi!

Jan Masnica

COO

Kryptoměny se mu poprvé do povědomí dostaly během roku 2012, aktivně s něma přitom začal pracovat od roku 2015. Za tuto dobu působil jako konzultant mnoha významným soukromým i korporátním klientům a v minulosti blízce spolupracoval rovnou s několika společnostmi v oboru kryptoměn. Podíval se na toto rozmanité odvětví ze zákulisí mnoha jeho stran (z pohledu těžařských poolů, investičních fondů, realizovaných ICO, traderských skupin i směnáren). Momentálně je u kormidla realizace kryptoměnové stránky celého projektu.

Sebastian Vadas

CMO

Už 15 letech založil svůj první eshop. Od 17 pracoval v jedné z nejprestižnějších českých marketingových společností Symbio digital, kde vytvářel a optimalizoval reklamy pro TOP značky (KitKat, Schweppes, Nestlé). Navíc se věnuje správě sociálních sítí, influencer marketingu, vyhodnocování kampaní a průzkumů, auditům placené inzerce, uživatelským testováním nebo internímu PR. Momentálně patří mezi přední marketingové poradce na chatbot marketing a do svého portfolia si díky toho zapsal už několik úspěšných kampaní s obraty v milionech dolarů.

Kauri

Projekt Kauri je další úrovní konceptu sdílené ekonomiky British Asset. Token Kauri se stane jedinečným investičním nástrojem celého ekosystému. Integrací výhod, které kryptoměny přináší, se sdílenou ekonomikou vytváříme páku pro drobné investory, aby mohli využívat celého spektra možností, k nímž se jinak dostanou pouze velcí hráči.

V raných fázích můžete investovat v kampani projektu prvního kryptohotelu na světě. Takovéto projekty postupně vybudují rozmanitý (kryptoměnám prospěšný) investiční ekosystém, v němž nízký rozpočet není překážkou velkým myšlenkám a vizím.

Projekt Kauri oficiálně odstartoval v lednu 2019 a jeho ICO fáze končí v prosinci 2019. V roce 2020 přijde na řadu první financování a začátek výstavby prvního kryptohotelu na světě (přijímající za platby pouze kryptoměny). Počínaje rokem 2021, budeme postupně implementovat další zajímavé projekty do našeho ekosystému prostřednictvím Kauri investiční platformy. Takové jsou první kroky našeho plánu, který má za účel podpořit ekosystém British Asset, stejně jako kryptoměny samotné. Pro více informací se podívejte na náš plán.

British Asset

British Asset International je startupová společnost, která v roce 2017 představila jedinečný model sdíleného investování. Skupina British Asset se hlavně soustřeďuje na financování a realizace luxusních hotelů v atraktivních destinacích. Za první roky fungování získali důvěru více než 450 investorů, vybudovali majetek v celkové hodnotě přes 10 200 000 amerických dolarů a již vyplatili první roční majitelské dividendy v hodnotě více než 8% z původních investic.

  • Shromáždili jsme přes 450 unikátní investorů.
  • Vybudovali majetek v hodnotě přes 10 milionů USD.
  • Provozujeme plně fungující hotel Avatar Eco Lodge.
  • Další 2 projekty se dokončují.
Přesunout se na začátek