Kauri Staking

Jak už asi pravděpodobně víte, Kauri zrovna připravuje kryptohotel a připravuje další projekty, jako třeba startupovou platformu. Aby to mohlo vše hladce fungovat, je nutné vybudovat silnou Kauri tokenomiku a jelikož to závisí právě na likviditě a stabilitě, připravili jsme pro vás Kauri Staking.

Můžete si zmrazit vaše Kauri přes chytrý-kontrakt a získat část z 1,500,000 KAU. Pro Kauri je to perfektní, jelikož tím stabilizujete nabídku a vy si můžete pasivně množit vaše Kauri. WIN-WIN

Odměny Staking programu

Na Kauri Staking odměny je připraveno 1,500,00 KAU. Ty budou rozdistribuovány všem účastníkům během příštích 5 let (počínaje dubnem 2020).

 • Minimální množství pro účast: 500 KAU
 • Minimální doba zmrazení: 1 měsíc
 • Odměny jsou vypláceny každý měsíc
 • Dvojité odměny 5000+ KAU

Kvalifikované adresy

The Kauri staking contract is open and free for everybody. So, everybody can stake KAU in it, although if you want to get rewarded for it, you have to be qualified for it. Address is “qualified” when staking at least 500 KAU at the same time (qualified status is temporary).

Musíš mít ve stakingu alespoň 500 KAU, abys mohl dostávat odměny

Podíly

Odměny v Kauri Staking programu se rozdělují na základě podílů. Jelikož chceme uživatelé motivovat, aby podporovali stabilitu tokenu, každá kvalifikovaná adresa získá podíl za každé zmrazené KAU. Tedy, je velký rozdíl, jestli máte zmrazeno 500 KAU (500 podílů) nebo 700 KAU (700 podílů) na své adrese.

Zároveň jsou mezi námi i takoví, kteří to myslí opravdu vážně a chtěji podpořit celý ekosystém ještě více (čti srdcaři). Proto jsme vytvořili takzvaný Master node status. Jelikož je Kauri ERC20 token, pro staking nepotřebujete žadný stroj (či node). Pro dosáhnutí takového statusu vám stačí najednou zmrazit alespoň 5000 KAU na jedné adrese. (master node status je dočasný)

Kvalifikovaná adresa (500 – 4999 KAU) => 1 KAU = 1 podíl

Master node status (5000 KAU) => 1 KAU = 2 podíly

Distribuce odměn

Jakmile zamknete své Kauri do zmrazovacího kontraktu, vaše staking období začíná. Odměny za Kauri Staking se každý měsíc vypočítají a rovnou pošlou na adresu*, na kterou jste Kauri zmrazili. (bonusové KAU se nezmrazí)

Odměny pro každou adresu se vypočítávají na základě tohoto vzorce:

(Veškeré odměny pro daný měsíc / podíly za den vše kvalifikovaných adres v daném měsíci) * vaše podíly za den v daném měsíci.

Kvalifikované (nebo Master node) adresy získávají podíl za den za každý podíl každý den kdy jsou Kauri zmrazené v Staking kontraktu.

*) V dobách zvýšené aktivity na síti Ethereum se jakékoliv jednorázové odměny pod 300 Kauri v rámci transakce akumulují a vyčkávají na další měsíc. (pokud se adresa v rámci měsíce kvalifikovala na odměnu ve výši 200 Kauri, odměna přechází do dalšího měsíce a bude vyplacena až toto celkové množství přesáhne hranici 300 Kauri.) V případě, že se ani v dalším měsíci nesníží aktivita na síti Ethereum, případně akumulovaná odměna nepřesáhne 300 Kauri, přechází tato odměna opět do dalšího měsíce atd.. Dokud nedojde k jednomu ze scénářů – tedy ke snížení aktivity na síti či akumulaci jednorázové odměny pro adresu nad hranici 300 Kauri. Za zvýšenou aktivitu na síti Ethereum se bere období, kdy průměrná hranice transakčních poplatků (gas price) přesahuje hodnotu 35 Gwei.

Duben 2020 – Říjen 2022 = 33334 KAU měsíčně
Říjen 2022 – Duben 2025 = 16667 KAU měsíčně

Staking kontrakt

Předtím než začnete, ujistěte se, že vaše peněženka podporuje web3 (jako třeba Metamask).

 1. Připojte svou peněženku ke Kauri Staking kontraktu.
 2. Vyplňte množství, které byste si rádi nechali zmrazit a zvolte z několika zmrazovacích období (1,3,6,9,12, 18 and 24 měsíců). Jakmile si jednou KAU v kontraktu zmrazíte, nikdo už je nebude moci ozmrazit dokud zvolené období neproběhne (dokonce ani my). Proto si to pořádně rozmyslete.
 3. Nejdříve pro své tokeny povolte staking. Je to potřeba, aby kontrakt uměl vaše Kauri zmrazit. (dAplikace po vás bude chtít povolit přesné množství na staking)
 4. Poté co se odešle “povolující transakce” (approved), můžete poslat své Kauri do kontraktu (tlačítko “Stake”).
 5. Jakmile vámi zvolané zmrazovací období skončí, můžete si své tokeny vybrat zpět do peněženky. Pokud byste rádi se stakingem pokračovali, je nutné si Kauri nejdříve vybrat a poté je dát opět zmrazit.
 • Jakmile vložíte KAU do kontraktu, NEbudete k ním moci přidat další, dokud zmrazovací období neskončí. Abyste to potom mohli udělat, bude nutné si KAU vybrat a opět je zmrazit.
 • Pokud už máte nějaké KAU ve stakingu a rád bys k ním přidal další, můžeš je zmrazit z další adresu (pamatujte ovšem, že i na ní potřebujete mít zmrazených alespoň 500 KAU, abyste se kvalifikovali na odměny)

Získej více informací:

Buď s námi v kontaktu:

Okolo Kauri se toho děje opravdu mnoho. Vše se neustále vylepšuje a nové infomace přicházejí každou chvíli.

Abys o tom měl přehled. Připoj se k našemu WhatsAppu, Telegramu nebo Twitteru .

Zalistovaní na:

Dokumenty:

Připravujeme aktualizaci WhitePaperu...

Velké věci:

Jsou tady i takové informace, které by nikdo prostě neměl přehlédnout. Nové projekty nebo zalistování na velkých burzách. Rádi bychom vás o tom informovali. Nebojte, víme, že email marketing nefunguje, budeme vás tedy kontaktovat pouze, když se stane něco významného.

Přesunout se na začátek