Kauri senát

Senát je zásadním pilířem sdílené hodlnomiky Kauri. Investoři a uživatelé ekosystému mohou prostřednictvím senátu konzultovat, diskutovat, navrhovat a schvalovat nové projekty či dílčí kroky v celého systému.

Schůzí senátu a následných hlasování se může účastnit kdokoliv kdo drží alespoň 0.1% všech Kauri v oběhu. Zároveň je ovšem nutné, aby tyto Kauri aktivně přispívaly do Hodlnomiky Kauri. Ke kvalifikaci je tedy nutné mít toto množství Kauri buď zmrazené ve Staking programu, zážitkové hodlnomy bance BankKau či Yield Farming programu (od Q3 2021).

Schůze senátu

Schůze senátu probíhají online skrze video-konferenční aplikace (např. Zoom). Primárně ji svolává některý z manažerů projektu, ve chvíli kdy je třeba konkrétního rozhodnutí senátu. Může ovšem být svolána i na základě poptávky významné skupiny senátorů. Z principu tedy nejsou schůze pravidelné, lze ovšem předpokládat, že v rámci kvartálu průměrně proběhne 1-3 schůze.

Konání schůze musí být senátorům oznámeno, alespoň 14 dní před samotným konáním schůze. Zároveň by alespoň 10 dní před konáním schůze měli senátoři obdržet stručné podklady a témata k nastudování, aby se mohli na schůzi senátu pečlivě připravit a mohli hlasovat na základě dostatku informací a dat.

Na samotné schůzi senátoři s manažery diskutují o aktuálních tématech schůze, předkládají nápady, pokládají dotazy a celkově se vede diskuze v rámci témat dané schůze. Poté co zazní vše podstatné přechází schůze v hlasování.

Přihlášení do členské sekce naleznete níže…

Min. Kauri pro kvalifikaci do senátu:*

9 898 KAU

Kauri v oběhu: 9 898 988,20 KAU

*Pro kvalifikaci do Kauri senátu se počítají pouze Kauri zmrazené ve Stakingu, zážitkové hodlnomy BankKau nebo případně v Kauri Yield Farmingu (spuštění Q3 2021). S tím, že uživatel toto množství může mít na více peněženkách.

Hlasovací systém

Hlasování 2 možností

Při hlasování, kdy senátoři volí mezi pouze 2mi možnostmi je princip velice jednoduchý. Každý senátor má možnost se přiklonit k jedné či druhé možnosti, případně se zdržet hlasování. Senátorův hlas má váhu podle toho kolik drží Kauri v rámci Hodlnomiky (Staking, BankKau a Farming). Disponuje-li tedy senátor A 50 000 KAU a senátor B pouze 10 000 KAU, bude hlas senátora A pětkrát silnější než hlas senátora B.

Manažeři projektu mají u této volby právo veta pro jednu či druhou možnosti. Pokud toto právo využijí, počítá se jako 25% hlasů pro tu danou možnost. Senátoři budou tedy potřebovat alespoň 66.6% hlasů na to, aby toto právo veta přehlasovali.

Hlasování více možností

Brzy doplníme…

Připojit se do Kauri senátu:

Abyste se mohli stát senátorem je potřeba:

  • Mít v Kauri hodlnomice (Staking, BankKau, Farming) dohromady alespoň min. částku pro kvalifikaci do senátu
  • Vyplnit vstupní formulář a potvrdit podmínky Kauri senátu

Pokud se chceš stát senátorem, klikni na tlačítko “Chci se připojit“:

Získej více informací:

Buď s námi v kontaktu:

Okolo Kauri se toho děje opravdu mnoho. Vše se neustále vylepšuje a nové infomace přicházejí každou chvíli.

Abys o tom měl přehled. Připoj se k našemu WhatsAppu, Telegramu nebo Twitteru .

Zalistovaní na:

Dokumenty:

Připravujeme aktualizaci WhitePaperu...

Velké věci:

Jsou tady i takové informace, které by nikdo prostě neměl přehlédnout. Nové projekty nebo zalistování na velkých burzách. Rádi bychom vás o tom informovali. Nebojte, víme, že email marketing nefunguje, budeme vás tedy kontaktovat pouze, když se stane něco významného.

Přesunout se na začátek