VELKÉ ŘEŠENÍ

PRO MALÉ PENÍZE

Nacházíme příležitosti jak umožnit drobným investorům být součástí “velké hry”. Díky kombinaci našeho již fungujícího, rostoucího ekosystému sdílené ekonomiky a kryptoměn to je konečně možné. Prvním krokem byl internet, nyní ho následuje blockchain. Přivítejte (r)Evoluci!

VELKÉ ŘEŠENÍ

PRO MALÉ PENÍZE

Nacházíme příležitosti jak umožnit drobným investorům být součástí “velké hry”. Díky kombinaci našeho již fungujícího, rostoucího ekosystému sdílené ekonomiky a kryptoměn to je konečně možné. Prvním krokem byl internet, nyní ho následuje blockchain. Přivítejte (r)Evoluci!

Projekt Kauri

Hlavním účelem projektu Kauri je značně rozšířit ekosystem sdílené ekonomiky British Asset. Kauri token tomu napomáhá vytvořením silné podpory současnému (již fungujícímu) systému. Kauri je zamýšlen být investičním nástrojem podloženým důvěrou a výsledky investiční skupiny British Asset (nikoliv jako mikrotransakční platidlo).

Do naších projektů bude možno investovat pouze skrze tokeny Kauri (ve výjímečných případech přes jiné kryptoměny) a jejich fungování je podmíněno přijímáním kryptoměn. (počínaje bitcoinem, včetně Kauri) Prvotní investiční příležitostí Kauri bude první kryptohotel na světě, následovaný dalšími projekty British Asset. Zároveň se v roce 2021 využitelnost Kauri rozšíří o projekty z Kauri investiční platformy.

Kauri token

Distribuce tokenů Kauri

Total supply: 50M (units are presented in milions)

Kauri investiční platforma

Kauri investiční platforma bere principy investičních andělů, startupových inkubátorů a integruje je do modelu sdílené ekonomiky British Asset.  Vytváří se tak úplně nový koncept, který přináší ještě neobjevené příležitosti investičnímu a bussinessovému světu.

Kdokoliv se slibnou myšlenkou může získat dostatek prostředků pro svůj projekt a kdokoliv může investovat do projektu s vysokým potenciálem s poměrně malým rozpočtem (od tisíců dolarů). Platforma je tedy vstupní bránou do světa ‘velkých peněz’ pro lidi bez přístupu k nim.

Velké řešení pro malé peníze

Kauri investmentiční platforma kombinuje (včetně modelu British Asset) principy:

  • Crowd-fundingu – Kdokoliv se slibným nápadem a vůli jej realizovat může získat dostatek prostředků k ho realizovat.
  • Crowd-investmentuKdokoliv má šanci investovat do projektu nebo nápadu, ve kterém vidí příležitost, aniž by byl omezen velikostí svého kapitálu.
  • Startupových inkubatorů – Jakýkoliv projekt nebo nápad může dostat silné a zkušené vedení a díky němu vybudovat úspěšnou společnost generující solidní zisky svým investorům.

Kauri

Projekt Kauri je další úrovní konceptu sdílené ekonomiky British Asset. Token Kauri se stane jedinečným investičním nástrojem celého ekosystému. Integrací výhod, které kryptoměny přináší, se sdílenou ekonomikou vytváříme páku pro drobné investory, aby mohli využívat celého spektra možností, k nímž se jinak dostanou pouze velcí hráči.

V raných fázích můžete investovat v kampani projektu prvního kryptohotelu na světě. Takovéto projekty postupně vybudují rozmanitý (kryptoměnám prospěšný) investiční ekosystém, v němž nízký rozpočet není překážkou velkým myšlenkám a vizím.

Projekt Kauri oficiálně odstartoval v lednu 2019 a jeho ICO fáze končí v prosinci 2019. V roce 2020 přijde na řadu první financování a začátek výstavby prvního kryptohotelu na světě (přijímající za platby pouze kryptoměny). Počínaje rokem 2021, budeme postupně implementovat další zajímavé projekty do našeho ekosystému prostřednictvím Kauri investiční platformy. Takové jsou první kroky našeho plánu, který má za účel podpořit ekosystém British Asset, stejně jako kryptoměny samotné. Pro více informací se podívejte na náš plán.

British Asset

British Asset International je startupová společnost, která v roce 2017 představila jedinečný model sdíleného investování. Skupina British Asset se hlavně soustřeďuje na financování a realizace luxusních hotelů v atraktivních destinacích. Za první roky fungování získali důvěru více než 450 investorů, vybudovali majetek v celkové hodnotě přes 10 200 000 amerických dolarů a již vyplatili první roční majitelské dividendy v hodnotě více než 8% z původních investic.

  • Shromáždili jsme přes 450 unikátní investorů.
  • Vybudovali majetek v hodnotě přes 10 milionů USD.
  • Provozujeme plně fungující hotel Avatar Eco Lodge.
  • Další 2 projekty se dokončují.
Přesunout se na začátek