Vítejte

V BACKOFFICE

Můžeš zde najít několik zajímavých nástrojů a možností. Zapsat se do programu odměn, šířit náš projekt a získat Kauri jako odměnu. Prohlédnout si návody nastavit správně svou peněženku, tak abychom ti na ní mohli Kauri poslat. Získávej informace o této nevšení příležitosti a udržuj se v obraze.  Toto je Kauri backoffice, to nejduležitější se děje přímo tady!

Kryptohotel

Vždy bylo naším cílem vytvořit investiční příležitost, díky níž budeme vydělávat všichni, my i naši investoři. To se nám už s několika projekty povedlo a my stále posouváme hranici toho, co je a co není možné. U prvního projektu Avatar Eco Lodge vypadalo 8% ročně jako náročná výzva, nyní jsme už jinde. Jako obrovští fanoušci kryptoměn jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným. Podpořit toto fantastické odvětví a zároveň zvýšit potenciál našich projektů právě díky možnostem a nástrojům, které kryptoměny nabízí.

Už teď je jasné, že se náš projekt prvního kryptohotelu na světě opravdu uskuteční. Známe konkrétní lokalitu a máme jasný bussiness plán. Můžeme vám prozradit, že garantovaný výnos z podílu bude od 16% zisku v Kauri ročně. Což je fantastické! 

Více detailů o projektu první kryptohotelu na světě najdete v uzavřené sekci pro investory. Pokud v ní ještě nejste klikněte na odkaz níže:

Chci být investorem

This content is for members only.

Kauri

Projekt Kauri je další úrovní konceptu sdílené ekonomiky British Asset. Token Kauri se stane jedinečným investičním nástrojem celého ekosystému. Integrací výhod, které kryptoměny přináší, se sdílenou ekonomikou vytváříme páku pro drobné investory, aby mohli využívat celého spektra možností, k nímž se jinak dostanou pouze velcí hráči.

V raných fázích můžete investovat v kampani projektu prvního kryptohotelu na světě. Takovéto projekty postupně vybudují rozmanitý (kryptoměnám prospěšný) investiční ekosystém, v němž nízký rozpočet není překážkou velkým myšlenkám a vizím.

Projekt Kauri oficiálně odstartoval v lednu 2019 a jeho ICO fáze končí v prosinci 2019. V roce 2020 přijde na řadu první financování a začátek výstavby prvního kryptohotelu na světě (přijímající za platby pouze kryptoměny). Počínaje rokem 2021, budeme postupně implementovat další zajímavé projekty do našeho ekosystému prostřednictvím Kauri investiční platformy. Takové jsou první kroky našeho plánu, který má za účel podpořit ekosystém British Asset, stejně jako kryptoměny samotné. Pro více informací se podívejte na náš plán.

British Asset

British Asset International je startupová společnost, která v roce 2017 představila jedinečný model sdíleného investování. Skupina British Asset se hlavně soustřeďuje na financování a realizace luxusních hotelů v atraktivních destinacích. Za první roky fungování získali důvěru více než 450 investorů, vybudovali majetek v celkové hodnotě přes 10 200 000 amerických dolarů a již vyplatili první roční majitelské dividendy v hodnotě více než 8% z původních investic.

  • Shromáždili jsme přes 450 unikátní investorů.
  • Vybudovali majetek v hodnotě přes 10 milionů USD.
  • Provozujeme plně fungující hotel Avatar Eco Lodge.
  • Další 2 projekty se dokončují.
Přesunout se na začátek