SPOLU

JSME SILNĚJŠÍ!

Malí investoři, kteří se chtějí připojit k “velké hře” konečně mají tu možnost (obzvlášť s kryptoměnami). Konečně tedy všichni můžeme podpořit toto úžasné odvětví a ještě vydělat peníze. To je ta krása spojení sdílené ekonomiky, internetu a blockchainu. Vítejte do (r)Evoluce!

SPOLU

JSME SILNĚJŠÍ!

Malí investoři, kteří se chtějí připojit k “velké hře” konečně mají tu možnost (obzvlášť s kryptoměnami). Konečně tedy všichni můžeme podpořit toto úžasné odvětví a ještě vydělat peníze. To je ta krása spojení sdílené ekonomiky, internetu a blockchainu. Vítejte do (r)Evoluce!

První kryptohotel na světě

Vždycky bylo naším cílem vytvářet investiční příležitosti, které vydělávají peníze, všem, nám i naším investorům. Úspěli jsme s tím u několika projektů a stále posunujeme hranice toho co je a není možné. S prvním projektem Avatar Eco Lodge 8% zisk ročně vypadalo jako náročná výzva, od té doby se věci výrazně posunuly… je jasné, že projekt prvního kryptohotelu na světě určitě bude. Vlastníme budovu a máme vypracovaný business plan. A už jen čekáme na vhodnou chvíli na to projekt spustit.

Hotel leží na Costarice, poloostrově Osa. Ten nabízí mnoho zajímavých turistických míst a příležitostí, což znamená, že budoucnost prvního kryptohotelu na světě vypadá už nyní velice slibně!

O hotelu

Kauri Family Lodge je klidný, útulný hotel určený pro exkluzivní klientelu, je prototypem kryptohotelů rodiny Kauri. Spojuje dva (na první pohled odlišné) světy – panensky čistou divočinu a nejmodernější technologie současnosti.

 • 8 luxusních pokojů s veškerým vybavením
 • Společenské prostory
 • Vířivka
 • Bazén
 • Prostorná zahrada

Krypto-centrála

Na světě je pár míst čistě zasvěcených kryptoměnám (CryptoValley, Paralelní Polis atd.), Kauri Family Lodge se stane jedním z nich, místem, kde se můžete potkávat s největšími kapacitami tohoto oboru.

 • Hightech crypto útočiště v jungli
 • Přednášky a známé kryptoosobnosti
 • Krypto konference a summity

KFLT

Stejně jako u naších dalších projektů, i u Kauri Family Lodge můžete získat svůj podíl. Je to ovšem možné pouze prostřednictvím kryptoměny Kauri. Výměnou za vaše Kauri dostanete tokenizovanou akcii KFLT (NFT token), která vám drží a garantuje vaše majitelská práva.

1 KFLT v sobě obsahuje:
 • Jistinu 3000 KAU (možno získat výměnou za KFLT)
 • Odměnu pro držitele 480 KAU/ročně
 • V kontraktu uloženo 9600 KAU (na 20 let)
 • Možnost využívat ubytování v hotelu zdarma

Tato akcie ti teda vedle jistiny a garantovaných Kauri ročně dává i možnost užívat si své volné týdny v hotelu, případně takový pobyt prodat a ještě více zhodnotit tvou investici.

Kampaně

Momentálně probíhá kampaň na prodej KFLT. Během této kampaně se i vy můžete zapojit do nabídky akcií Kauri Family Lodge za daleko výhodnější ceny.

Na začátku roku 2020 úspěšně proběhla první vlna kampaně (3000 KAU/KFLT). Během niž bylo prodáno 265 KFLT z celkových 500 KFLT.

Prodáno KFLT: 265/500

Vzhledem ke úspěchu kampaně v první vlně je už nyní jasné, že se projekt prvního kryptohotelu na světě opravdu uskuteční!

Pokračování kampaně

Náš původní plán pro kampaň jsme, z důvodu následků, který na celý svět měl/má pandemie COVID19, museli přehodnotit a posunout.

Další vlny kampaně tedy odstartují v průběhu srpna 2020:

 • 21. Srpen – 20 Září 2020 – 3300 KAU/KFLT
 • 21. Září – 20 Říjen 2020 – 3650 KAU/KFLT
 • 21 Říjen – 20 Listopad 2020 – 4000 KAU/KFLT

Tyto údaje se mohou ještě v průběhu příštích týdnů měnit…

Business model - Již brzy

Získej více informací:

Buď s námi v kontaktu:

Okolo Kauri se toho děje opravdu mnoho. Vše se neustále vylepšuje a nové infomace přicházejí každou chvíli.

Abys o tom měl přehled. Připoj se k naší Telegram skupině nebo Twitteru .

Velké věci:

Jsou tady i takové informace, které by nikdo prostě neměl přehlédnout. Nové projekty nebo zalistování na velkých burzách. Rádi bychom vás o tom informovali. Nebojte, víme, že email marketing nefunguje, budeme vás tedy kontaktovat pouze, když se stane něco významného.

Přesunout se na začátek