Kauri crypto

První HODLnomy ekosystém na světě

Vítejte ve světě, ve kterém nemusíte za nic platit. Protože, díky chytré práci s tokenomikou, stačí prostě držet!

Hodlnomika: Uživatelé ekosystému mají možnost využívat produkty či služby v rámci unikátního systému Kauri hodlnomiky. Uživatel nic neplatí, pouze na určitou dobu (liší se podle projektuuzamkne své tokeny Kauri. Ve chvíli kdy se rozhodne přestat využívat dané “utilities” prostě si své Kauri odemkne a může s nimi zase volně disponovat.
Tokenizace: Investoři mají možnost investovat do unikátních investičních projektů sdílené ekonomiky. V rámci nich jsou (mimo jiné) vyplácení ve formě Kauri. Výnosy z těchto investovaných peněz jsou použity na rozvoj produktů či služeb (tzv. utilities) Kauri Hodlnomiky.
Utility: Partneři Kauri ekosystému nabízejí své produkty či služby (tzv. utilities) do Kauri Hodlnomiky. Jsou  (mimo jiné) motivování a financování výnosy z Tokenizace. Uživatelé od nich tyto utilities mohou získat právě skrze systém hodlnomiky.

Aktuální Utilities

Uživatelé ekosystému mohou už teď využívat tokeny Kauri (v rámci hodlnomiky) těmito způsoby:

BankKau

První zážitková hodlnomy banka na světě BankKau umožňuje svým uživatelům za držení Kauri každoročně čerpat řadu bonusů z reálného světa (počínaje knižním klubem, základním vzděláním o kryptoměnách, přes řízení automobilu Tesla až po plavbu jachtou či  luxusní ubytování v zajímavých destinacích).

  • Řada bonusů z reálného světa (každý rok).
  • Jednoduchá dostupnost pro krypto-nováčky.
  • Garance ochrany Kauri na HW peněženkách.

Staking

Staking, jako pilotní forma hodlnomiky (poměrně běžná i u jiných krypto-projektů), nabízí uživatelům možnost zamknout si své Kauri do smart-contractu. Tyto zamčené Kauri jsou poté kvalifikovány na  podíly z pravidelných odměn. Ty se vyplácejí měsíčně, přímo na peněženku držitele Kauri.

  • Plná kontrola uživatele nad Kauri.
  •  Už od 500 Kauri (dvojnásobek od 5000 Kauri).
  • Pravidelné odměny až do roku 2024.

Plán vybudování Kauri ekosystému

1) Realizace

Cílem realizace bylo vybudování základní infrastruktury Kauri tokenu. Tedy vytvoření úvodní dokumentace, zalistování na burzu. Vytvoření Kauri směnárny, práce s komunitou. Úvodní ICO a IEO.

Splněno!

2) Tokenizace

Cílem tokenizace bylo převedení již fungujících projektů sdílené ekonomiky pod společný ekosystém Kauri. Tedy tokenizace milionového ($) majetku na tokenizované akcie (technologie NFT).

Splněno!

3) Utilizace

Cílem utilizace je vytvoření základní fungující sítě produktů či služeb (tzv. utilities) v rámci hodlnomiky. Což obnáší hlavně vybudování sítě aktivních partnerů a posílení uživatelské základny hodlnomiky.

Právě probíhá…

4) Další růst...

Po úspěšném zvládnutí prvních 3 “budovacích” fází jsou základy Kauri ekosystému postaveny. Následuje tedy usilovná práce na rozvoji všech 3 pilířů ekosystému (hodlnomy, tokenizace, utility). Plně fungující ekosystém zároveň otevře dveře novým konceptům…

Další koncepty

Vedle realizace a podpory už zprovozněných projektů rozpracováváme i další koncepty. Ty nejžhavější a nejaktuálnější jsou:

Hodlnomy StartUps

Připravujeme velice důmyslný koncept, jak budou moci uživatelé (skrz mechaniky hodlnomikyzískávat podíly na zisku při investování do startupu. Vypíše se kampaň na investici do startupu, uživatelé do ní budou moci uzamknout určité množství Kauri. Případně unikátním systémem kvartálně projevovat svou (ne)spokojenost s vývojem projektu. 

V případě úspěchu startupu budou uživatelé získávat podíly na zisku. V případě neúspěchu si vyberou své Kauri zpět.

Partnership program

Momentálně shromažďujeme potřebná data a zájemce o drobná partnerství v rámci Kauri ekosystému. Se zájemci (v závislosti na povaze a intenzitě zájmu případných partnerů) diskutujeme a vyjednáváme možnosti v rámci těchto partnerství. Ať už by mělo jít o připojení partnerů do systému odměn v rámci zážitkové hodlnomy banky BankKau či úplně novou formu spolupráce v rámci hodlnomiky.

Konkrétní podobu partnership programu představíme v půlce 2021…

Získej více informací:

Buď s námi v kontaktu:

Okolo Kauri se toho děje opravdu mnoho. Vše se neustále vylepšuje a nové infomace přicházejí každou chvíli.

Abys o tom měl přehled. Připoj se k naší Telegram skupině nebo Twitteru .

Zalistovaní na:

Dokumenty:

Připravujeme aktualizaci WhitePaperu...

Velké věci:

Jsou tady i takové informace, které by nikdo prostě neměl přehlédnout. Nové projekty nebo zalistování na velkých burzách. Rádi bychom vás o tom informovali. Nebojte, víme, že email marketing nefunguje, budeme vás tedy kontaktovat pouze, když se stane něco významného.

Kdo dělá na Kauri?

Jiří Vokiel Čmolík

Prezident investiční skupiny

Honza Masnica

Hlavní manažer Kauri

Radek Ostrowski

Technický poradce

Co je součástí Kauri ekosystému?

Avatar Eco Lodge

Pilotní projekt hotelu v Kostarickém pralese poblíž národního parku Corcovado, na rozloze 31 hektarů (z nichž je 9 stará plantáž na palmový olej a 22 původní deštný prales). Otevřen v březnu 2018, hotel je otevřen a v plném provozu. (dividendy za první fiskální roky byly plně vyplaceny). Avatar Eco Lodge na booking.com.

La PreciOsa

Druhý projekt (otevřen 21 ledna 2020) na krásné, 10 kilometrů dlouhé tichomořské pláži v Kostarice. Hotel je postaven v blízkosti Avatar Eco Lodge, což nám umožňuje optimalizovat výdaje na realizaci a provoz. Zároveň se nám zde vytváří prostor pro zajímavé spolupráce mezi těmito dvěma hotely.

Kauri ekosystém:

Propojujeme “malé” investory, abychom vytvořili 5* business příležitosti a společně se podělili o zisk. Zapojilo se už více než 400 investorů a společně jsme vybudovali 3 hotely, propojené přes Kauri token. Nechte nás vám vysvětlit Kauri ekosystém v pouhých 3 minutách. (video ENG)

Status:

Investováno:

+ $

Zapojilo se investorů:

0 +

Vybudován majetek v hodnotě:

0 + $