SPOLU

JSME SILNĚJŠÍ!

Malí investoři, kteří se chtějí připojit k “velké hře” konečně mají tu možnost (obzvlášť s kryptoměnami). Konečně tedy všichni můžeme podpořit toto úžasné odvětví a ještě vydělat peníze. To je ta krása spojení sdílené ekonomiky, internetu a blockchainu. Vítejte do (r)Evoluce!

SPOLU

JSME SILNĚJŠÍ!

Malí investoři, kteří se chtějí připojit k “velké hře” konečně mají tu možnost (obzvlášť s kryptoměnami). Konečně tedy všichni můžeme podpořit toto úžasné odvětví a ještě vydělat peníze. To je ta krása spojení sdílené ekonomiky, internetu a blockchainu. Vítejte do (r)Evoluce!

FAQ

Vždy když někomu odesíláme Kauri, snažíme se jej skrze jeho emailovou adresu kontaktovat a informovat ho o tom, že jsme mu jeho Kauri odeslali, pokud vám takový email nedorazil a zkontrolovali jste pro jistotu složku se spamem, pravděpodobně jsme vám Kauri ještě neodeslali. Je ovšem možné, že vám vaše Kauri už dorazily a pouze se nezobrazují ve vaší peněžence, v takovém případě si zobrazení prosím nastavte podle videonávodu:

Na bitcoinovou peněženku si NELZE odeslat Kauri. Ty můžete odeslat na jakoukoliv ethereum peněženku (poznáte ji tak, že začíná znakem “0“. Zkontrolujte si zároveň, jestli vaše peněženka podporuje ERC20 tokeny, jinak by nemuselo být potom možné z ní Kauri odeslat jinam.

Abyste mohli vaše Kauri odeslat, budete potřebovat dostat na vaší peněženku také malé množství kryptoměny Ethereum na zaplacení transakčního poplatku. Ten by se měl pohybovat v jednotkách dolarových centů.

 

Ano všechny Trezory jsou v současné době kompatibilní s Kauri. Je nutné mí založený trezor a poté se jednoduše můžete přihlásit do peněženek kompatibilních s Kauri podle návodu:

Zmrazení vašich Kauri (tzv. Staking) je možné už nyní. Více si o tomto můžete zjistit na stránce Staking

První kryptohotel budeme spouštět během roku 2020. Už nyní je ovšem jasné, že půjdou podíly koupit pouze za Kauri, a že hodnota jednoho podílu je pevně stanovená (nezávisle na kurzu vůči bitcoinu či dolaru). Více informací naleznete v sekci Kryptohotel.

Tato možnost se pro vás otevře v průběhu roku 2021.

Platforma bude oficiálně spuštěná v průběhu roku 2021, už teď nás ovšem kontaktují zájemci o tuto možnost. Pokud byste chtěli vědět více o těchto možnostech v rámci Kauri investiční platformy. Prosím kontaktujte nás na prostřednictvím následujícího formuláře.

I přestože je Kauri primárně zamýšleno jako investiční nástroj, přistupujeme k němu velice otevřeně a bereme jej za svobodné médium. Chcete-li tedy Kauri integrovat do svého bussinessu, nejen že vám nebudeme bránit, nejspíš vám i rádi pomůžeme. Prosím kontaktujte nás prostřednictvím následujícího formuláře.

Od 19 března si můžete Kauri pořídit na Burze LAToken.

Získej více informací:

Buď s námi v kontaktu:

Okolo Kauri se toho děje opravdu mnoho. Vše se neustále vylepšuje a nové infomace přicházejí každou chvíli.

Abys o tom měl přehled. Připoj se k naší Telegram skupině nebo Twitteru .

Velké věci:

Jsou tady i takové informace, které by nikdo prostě neměl přehlédnout. Nové projekty nebo zalistování na velkých burzách. Rádi bychom vás o tom informovali. Nebojte, víme, že email marketing nefunguje, budeme vás tedy kontaktovat pouze, když se stane něco významného.

Přesunout se na začátek