Vítejte

V BACKOFFICE

Můžeš zde najít několik zajímavých nástrojů a možností. Zapsat se do programu odměn, šířit náš projekt a získat Kauri jako odměnu. Prohlédnout si návody nastavit správně svou peněženku, tak abychom ti na ní mohli Kauri poslat. Získávej informace o této nevšení příležitosti a udržuj se v obraze.  Toto je Kauri backoffice, to nejduležitější se děje přímo tady!

FAQ

Vždy když někomu odesíláme Kauri, snažíme se jej skrze jeho emailovou adresu kontaktovat a informovat ho o tom, že jsme mu jeho Kauri odeslali, pokud vám takový email nedorazil a zkontrolovali jste pro jistotu složku se spamem, pravděpodobně jsme vám Kauri ještě neodeslali. Je ovšem možné, že vám vaše Kauri už dorazily a pouze se nezobrazují ve vaší peněžence, v takovém případě si zobrazení prosím nastavte podle videonávodu:

Na bitcoinovou peněženku si NELZE odeslat Kauri. Ty můžete odeslat na jakoukoliv ethereum peněženku (poznáte ji tak, že začíná znakem “0“. Zkontrolujte si zároveň, jestli vaše peněženka podporuje ERC20 tokeny, jinak by nemuselo být potom možné z ní Kauri odeslat jinam.

Abyste mohli vaše Kauri odeslat, budete potřebovat dostat na vaší peněženku také malé množství kryptoměny Ethereum na zaplacení transakčního poplatku. Ten by se měl pohybovat v jednotkách dolarových centů.

Ano určitě, máme připravený celý program odměn, v rámci kterého můžete získat další Kauri hned za několik způsobů doporučení. Můžete Kauri sdílet na svém Telegramu, Twitteru či Youtube. Zároveň můžete poslat konkrétním známým i doporučovací odkaz a dostat bonus za přímé doporučení. Více informací o Kauri programu odměn naleznete v sekci Program odměn.

V rámci veřejné ICO fáze projektu jsme vyhradili až 500,000 Kauri právě na účely propagace na sociálních sítích. Pokud se do našeho programu přihlásíte, můžete nás sdílet na Twitteru, Telegramu, Youtube či Facebooku a poté podle toho poměrně získat část z celkového množství těch 500,000 Kauri. Více informací o Kauri programu odměn naleznete v sekci Program odměn.

Pokud čtete tuto sekci pravděpodobně jste si už vyzvedli svých 10 Kauri zdarma. Nicméně máte i několik dalších možností, jak získat Kauri. První je doporučováním, jednak můžete získat až 2 Kauri za každého člověka, který si také vyzvedne svých 10 Kauri zdarma, poté se můžete účastnit našeho Programu odměn a sdílet Kauri na sociálních sítích či přímo svým známým skrze doporučovací odkaz.

Další zajímavou možností je Staking, kdy si můžete zmrazit pomocí chytrého kontraktu své Kauri a získávat tak každý měsíc další mušličky navíc. Nejsnazším způsobem jak si namnožit své Kauri bude určitě investování. Během ICO fáze (do 12.12.2019) můžete využit bonusu až +50% Kauri navíc. Klikni na odkaz a získej více Kauri:

Chci více Kauri!

Zmrazení vašich Kauri (tzv. Staking) bude možné od prosince 2019. V té době zároveň začne i půlroční lhůta na tzv. Early adopter‘s bonus, který vám umožní získat jednorázově až 12,5% Kauri navíc.

Narozdíl od Stakingu, kde musíte mít uzamčeno minimálně 500 Kauri, můžete early adopter‘s bonus čerpat bez minimálního limitu zmrazených Kauri. Můžete si tedy klidně zamknout 50 nebo 100 Kauri a bonus stále dostanete.

První kryptohotel budeme spouštět během roku 2020. Už nyní je ovšem jasné, že půjdou podíly koupit pouze za Kauri, a že hodnota jednoho podílu je pevně stanovená (nezávisle na kurzu vůči bitcoinu či dolaru). Více informací naleznete v sekci Kryptohotel.

Tato možnost se pro vás otevře v průběhu roku 2021.

Platforma bude oficiálně spuštěná v průběhu roku 2021, už teď nás ovšem kontaktují zájemci o tuto možnost. Pokud byste chtěli vědět více o těchto možnostech v rámci Kauri investiční platformy. Prosím kontaktujte nás na prostřednictvím následujícího formuláře.

I přestože je Kauri primárně zamýšleno jako investiční nástroj, přistupujeme k němu velice otevřeně a bereme jej za svobodné médium. Chcete-li tedy Kauri integrovat do svého bussinessu, nejen že vám nebudeme bránit, nejspíš vám i rádi pomůžeme. Prosím kontaktujte nás prostřednictvím následujícího formuláře.

Kauri

Projekt Kauri je další úrovní konceptu sdílené ekonomiky British Asset. Token Kauri se stane jedinečným investičním nástrojem celého ekosystému. Integrací výhod, které kryptoměny přináší, se sdílenou ekonomikou vytváříme páku pro drobné investory, aby mohli využívat celého spektra možností, k nímž se jinak dostanou pouze velcí hráči.

V raných fázích můžete investovat v kampani projektu prvního kryptohotelu na světě. Takovéto projekty postupně vybudují rozmanitý (kryptoměnám prospěšný) investiční ekosystém, v němž nízký rozpočet není překážkou velkým myšlenkám a vizím.

Projekt Kauri oficiálně odstartoval v lednu 2019 a jeho ICO fáze končí v prosinci 2019. V roce 2020 přijde na řadu první financování a začátek výstavby prvního kryptohotelu na světě (přijímající za platby pouze kryptoměny). Počínaje rokem 2021, budeme postupně implementovat další zajímavé projekty do našeho ekosystému prostřednictvím Kauri investiční platformy. Takové jsou první kroky našeho plánu, který má za účel podpořit ekosystém British Asset, stejně jako kryptoměny samotné. Pro více informací se podívejte na náš plán.

British Asset

British Asset International je startupová společnost, která v roce 2017 představila jedinečný model sdíleného investování. Skupina British Asset se hlavně soustřeďuje na financování a realizace luxusních hotelů v atraktivních destinacích. Za první roky fungování získali důvěru více než 450 investorů, vybudovali majetek v celkové hodnotě přes 10 200 000 amerických dolarů a již vyplatili první roční majitelské dividendy v hodnotě více než 8% z původních investic.

  • Shromáždili jsme přes 450 unikátní investorů.
  • Vybudovali majetek v hodnotě přes 10 milionů USD.
  • Provozujeme plně fungující hotel Avatar Eco Lodge.
  • Další 2 projekty se dokončují.
Přesunout se na začátek